Broz pretjerao- Inter se želi riješiti Hrvata

Serie A 1. kol 202015:56 > 16:01
Marco Canoniero/LightRocket via Getty Image

Nered koji je napravio, mogao bi ga koštati statusa u Interu

Nakon incidenta pijanog Brozovića koji je zbog posjeta prijatelju napravio pravi skandal na odjelu za Hitnu pomoć, njegov klub, Inter iz Milana, čini se, razmatra opciju da ga se riješi pred početak nove sezone.

Koliko god je hrvatski reprezentativac važan kotač Conteove momčadi, toliko je njegovo ponašanje neprikladno ugledu kluba za koji igra, a to čelnicima Intera poprilično puno znači. Gazzetta dello Sport piše kako bi ovaj događaj mogao i presuditi Brozu u Interu.

“Inter je izbjegao komentirati ovaj incident, ali Brozović je osramotio klub i njegovo će ponašanje imati posljedice, pogotovo sada kada bi svima fokus trebao biti na završnici sezone koja će uvelike odrediti budućnost kluba. Cilj kluba je drugo mjesto u prvenstvu i osvajanje Europa lige, a Brozovićevo ponašanje očito pokazuje da nije fokusiran na planove Intera. Zbog svog ponašanja Brozović je završio na transfer listi i Inter je počeo gledati što se nudi na tržištu kako bi se riješi Hrvata. Prije godinu dana klub mu je oprostio nekoliko incidenata, sad se čini da je kraj strpljenju i da je Brozović prešao granicu”, piše ugledni talijanski list.

”Iza Intera i Brozovića je dobra sezona, ali kod njega još uvijek nešto nedostaje da bi klub mogao graditi na njemu budućnost. Inter se nakon ove sezone nalazi na raskrižju, Brozović je dobar igrač, ali možda ne dovoljno dobar da nakon svega ostane u klubu”, zaključuje Gazzetta.