Prvi hat-trick Pašalića u karijeri, Atalanta rastura!

Serie A 14. srp 202023:01 > 23:06
Gett Images

Za Kaštelanina (25) ovo je prvi hat-trick internacionalne karijere, štoviše - nikada niti na jednoj utakmici nije zabio više od jednog pogotka otkako je napustio Hajduk 2014. godine. Osim Bresciji ove sezone ujesen dva komada u gostujućoj pobjedi 3:0! #SponzorDerbyBanana

Dovoljno je da pogledate samo jedan gol s večerašnje utakmice Atalante i Brescije (6:2) i sve će vam biti jasno. Ovo je vjerojatno najbolji nogomet kojeg možete gledati na svijetu…

Atalanta, klub kojeg je Dinamo na početku Lige prvaka u Zagrebu razbio 4:0, ovih dana djeluje potpuno drukčije. U utakmici protiv Brescije demonstrirala je svoje dobre strane i pobijedila uz fantastičan dojam, a čak tri pogotka zabio je Mario Pašalić, hrvatski reprezentativac!

Prvi nakon niti dvije minute!

Za Kaštelanina (25) ovo je prvi hat-trick karijere. Dvaput je za Hajduk postigao dva gola na utakmici (jednom Dunamu), ali do danas nikada nije zabio više od jednog pogotka otkako je napustio Poljud 2014. godine. Osim Bresciji prošle jeseni dva komada u gostujućoj pobjedi 3:0!

Možemo se s pravom zapitati – što Pašalić ima protiv tog kluba?

Ovom pobjedom Atalanta će skočiti na drugo mjesto talijanske Serie A, dva boda ispred Intera i Lazija (s utakmicom više), što je fantastičan doseg s obzirom da je većinu sezone provela izvan top 5.

Raduje da je klub našeg Pašalića još u Ligi prvaka, protivnik će još 8. kolovoza u 21 sat biti PSG. Kako “Božica” trenutačno igra, svakako se s njome mora računati kao jednim od ozbiljnih kandidata za naslov prvaka Europe…#SponzorDerbyBanana