Drama u svlačionici Lazija

Serie A 11. srp 202020:54 > 20:56
Getty Images

Nakon novog šoka u Rimu, došlo je do pravog obračuna u svlačionici Lazija

Nakon neočekivanog domaćeg poraza od Sassuola (2:1), igrači Lazija imali su žestoke obračune u svlačionici.

Lazio je bio samo bod od lidera Juventusa prije nekoliko kola, no u posljednje vrijeme to više nije onaj klub kojem smo se divili i kojeg smo smatrali konkurentnim Staroj dami u borbi za Scudetto.

Sada je već jasno da Lazio neće biti prvak, makar to teoretski još mogu napraviti, a nakon poraza od Sassuola u svlačionici Lazija bilo je incidentno stanje.

Francesco Acerbi bio je u prvom planu, pošto se žestoko obračunavao sa glavnim doktorom Ivom Pulcinijem i sa nekoliko članova osoblja, a povremeno su se u raspravu, koja je umalo završila fizičkim obračunima, ubacivali i neki drugi nogometaši rimskog kluba.

Bio je Acerbi bijesan zbog silnih povreda koje su pogodile igrače Lazija posljednjih dana, ali na kraju se sve smirilo u svlačionici Olimpica, s tim da je jasno da nebesko-plavi više nemaju to zajedništvo koje ih je krasilo tijekom cijele sezone.

Juventus večeras igra protiv Atalante u Torinu i ukoliko pobijedi, imat će 10 bodova prednosti na šest kola do kraja, što izleda zaista kao gotova stvar.