Lazio potonuo- Sassuolo osvojio Rim!

Serie A 11. srp 202019:51 > 20:00
Giuseppe Bellini, Getty Images

Novi veliki kiks Lazia označava i kraj borbe za naslov

Lazio je napravio još jedan kiks i poražen je danas na Olimpicu od Sassuola rezultatom 1:2.

Sassuolo je još jednom pokazao da je veoma neugodan rival za sve. Ovaj klub igra fantastično i uz Atalantu i Milan su klub s najboljom formom.

Lazio je prvi stigao do vodstva u ovom susretu. Luis Alberto je uz puno sreće u 33. minuti zabio za 1:0, a ovaj rezultat se na semaforu zadržao sve do otvaranja drugog dijela.

Sassuolo je do poravnanja stigao u 52. minuti. Raspadori je nakon sjajne akcije pogodio za 1:1. Asistirao je nesebično Caputo.

A onda u nadoknadi susreta šok. Caputo je iskoristio šansu i zabio je za 1:2 i pobjedu Sassuola na Olimpicu, te će ova momčad do kraja sezone voditi borbu za plasman u Europu. Ona im bježi pet bodova.

S druge strane s trećim uzastopnim porazom Lazio samo čudo vodi do titule prvaka, a Juventus je na plus sedam i s utakmicom manje.