Conte napušta Inter, zna se i nasljednik?

Serie A 11. srp 20208:35 > 8:37
Emilio Andreoli, Getty Images Sport

Kako tvrdi Sky Italia, ovaj 51-godišnji stručnjak je u lošim odnosima s rukovodstvom kluba, a odnosi su se znatno pogoršali nakon nekoliko slabih rezultata u proteklom periodu.

Čelnici Nerazzurra pustit će Contea da završi ovu sezonu na klupi, ali će zatim s njim sjesti za stol i razgovarati o budućnosti.

Rukovodstvo ima jasne ideje. Njih zanima konstantan razvoj kluba u sljedećim godinama i pred svog trenera će izaći jasnim pitanjima o tome kako on gleda na budućnost kluba.

Ako ne uspiju naći zajedničke ciljeve doći će do rastanka i Conte će dobiti otkaz, a klub će potražiti novo rješenje.

Navodno je prvi kandidat za novog trenera Max Allegri i vidjet ćemo šta će se dlgldktk na kraju sezone u redovima kluba iz Milana.

Getty Images/Gabriele Maltinti

Conte je ove sezone vodio Inter u 43 utakmice i ostvario je učinak od 25 pobjeda, 10 neriješenih i osam poraza.