U tijeku pregovori: Milan silno želi zadržati Rebića

Serie A 9. srp 202019:01 > 19:02
Julian Finney /Getty Image

Čelni ljudi Milana sastali su se s Falijem Ramadanijem, agentom Ante Rebića, kako bi raspravili o tome gdje će hrvatski napadač nastaviti karijeru.

Rebić u Milanu od starta ove godine igra fantastično i uvjerio je klub da bi ga trebao otkupiti pa sada čelnici talijanskog velikana traže način da njegovu posudbu iz Eintrachta pretvore u trajni transfer.

Prvotni dogovor bio je takav da je u Eintracht na dvogodišnju posudbu otišao Milanov napadač Andre Silva, a u suprotnom smjeru došao je Rebić.

Ne zna se koliko bi u Frankfurtu tražili novaca za Rebića, no nadaju se kako će transfer Silve pokriti sve pa da se ne moraju dodatno isprsiti u financijskom smislu za Rebića.