Službeno: Hakimi novi član Intera

Serie A 2. srp 202016:44 > 16:45
Boris Streubel/Getty Images

Marokanski fudbaler Achraf Hakimi i službeno je postao novi član kluba iz Milana.

Desni bek u Milano je stigao iz madridskog Reala za 40 milijuna eura, uz dodatnih pet na ime bonusa, a potpisao je petogodišnji ugovor vrijedan 25 milijuna.

Hakimi (21) je dijete Reala, ali prethodne dvije sezone proveo je na posudbi u Borussiji Dortmund.

Na Westfalenu je prikazivao fantastične partije. Na ukupno 73 utakmice upisao je 12 golova i 17 asistencija, od čega u sezoni za nama devet pogodaka i 10 uspješnih dodavanja.

Bilo je to dovoljno da uvjeri Antonija Contea da je pravi igrač za njegov sistem 3-5-2 i da će uz desnu aut liniju i u budućnosti igrati sjajno.

Inače, mladi bek je rođen u Madridu, ali je odlučio nastupati za državu iz koje potječe. Za Maroko je debitirao 2016. i od tad odigrao 28 utakmica.