30.06.2020 | 23.52

Ronaldo zabio golčinu, Juve opet uvjerljivo slavio

Juventus i Lazio su gostujućim pobjedama u 29. kolu talijanske Serie A ostali na istim pozicijama u borbi za naslov prvaka u kojoj devet utakmica prije završetka aktualni prvak iz Torina ima četiri boda prednosti pred rimskom momčadi.

Juventus je slavio sa 3-1 (0-0) na gostovanju kod Genoe, a svi golovi pali su u drugom poluvremenu. Paolo Dybala je otvorio golijadu u 50. minuti, kad se prošetao kroz domaću obranu i sa desetak metara svladao Perina. U 57. minuti domaći vratar je bio nemoćan, kad je Cristiano Ronaldo sa 25 metara snažnim udarcem pogodio lijevi kut.

U 73. minuti Douglas Costa je s desnog ruba kaznenog prostora pogodio suprotni gornji kut, a Perin je samo pogledom mogao ispratiti loptu.

Jedini pogodak za domaće postigao je Pinamonti u 76. minuti.