30.06.2020 | 22.25

Lazio preokretom došao na bod Juventusu

Lazio Roma

Nogometaši rimskog Lazija preokretom u drugom poluvremenu došli su do pobjede 2-1 (0-1) na gostovanju kod Torina i ostali u utrci za prvaka s vodećim Juventusom.

Imobile i Milinković-Savić

Marco Rosi, Getty Images Sport

U sva tri pogotka koja su postignuta u prvom dvoboju 29. kola Serie A svoju je ulogu imao najbolji strijelac Lazija i talijanskog prvenstva Ciro Immobile.

Prvo je njega pogodila lopta u ruku u 4. minuti, kad je dosuđen kazneni udarac za Torino, koji je u vodstvo pretvorio Belotti. U 48. minuti Immobile je precizno i spretno pogodio za izjednačenje na 1-1, da bi u 73. minuti asistirao Parolu za pobjednički pogodak.

Lazio je pobjedom došao do 68 bodova i na samo bod zaostatka za vodećim Juventusom koji večeras gostuje kod Genoe. Torino je sa 31 bodom na 14. mjestu, šest bodova iznad zone ispadanja. (h)