Ibrahimović odlazi iz Milana, poznat i novi klub?

Serie A 14. lip 202011:36 > 11:42
Marco Luzzani, Getty Images

Legendarni švedski napadač će kako stvari stoje na ljeto napustiti San Siro i vratiti se u Švedsku

Talijanski medij Gazzetta dello Sport tvrdi kako će legendarni Šveđanin napustiti Milan na kraju ove sezone, odnosno neće produžiti ugovor.

Karijeru međutim neće završiti. On će obući dres švedskog Hammarbyja, momčadi u kojem ima i vlasnički udio i s kojim je trenirao tijekom prethodnih mjeseci.

Navodno Ibrahimović nije zadovoljan vizijom i strategijom uprave kluba, na čijem čelu stoji sportski direktor Ivan Gazidis.

Podsjetimo, Ibra je u Milano stigao u siječnju gdje je odigrao ukupno 10 utakmica, a za to vrijeme ostvario je učinak od četiri gola i jedne asistencije.

Navodno je Milan već našao njegovu zamjenu, kao primarna meta navodi se Luka Jović.