Za Milanova alžirskog dragulja zagrizli brojni velikani

Serie A 9. lip 20209:35 > 9:37
Getty Image/Gabriele Maltinti

Bennacer je prošle godine predvodio reprezentaciju Alžira do naslova prvaka na Afričkom nogometnom prvenstvu, te je bio proglašen za najboljeg igrača prvenstva.

Talijanski nogometni prvoligaš AC Milan teško će zadržati svog ponajboljeg igrača, alžirskog veznjaka Ismaela Bennacera (22), budući da ga u svojim redovima žele vidjeti Manchester United, PSG i Manchester City, objavili su talijanski mediji.

Prošlog ljeta stigao je u Milan, koji je za njega platio 16 milijuna eura odštete Empoliju. Ugovor s Milanom, u kojem ima godišnju plaću od milijun i pol eura, veže ga još četiri sezone, ali za “rossonere” je problem što može napustiti klub ako netko ponudi 50 milijuna eura odštete, a to su u stanju učiniti sva tri zainteresirana kluba, Manchester United, PSG i Manchester City.