Trener Fiorentine prebolio koronavirus

Serie A 6. lip 202021:31 > 21:36
Dino Panato/Getty Images

Predsjednik kluba iz Firence potvrdio je da je njihov trener bio pozitivan na COVID-19

Trener talijanskog prvoligaša Fiorentine Beppe Iacchini bio je zaražen koronavirusom, potvrdio je u subotu predsjednik kluba iz Firence Rocco Commisso.

Italija je jedna od najpogođenijih zemalja pandemijom koronavirusa, a u Fiorentini se dosad znalo da su zaraženi bili Dušan Vlahović, Patric Cutrone i članovi liječničke ekipe.

“I naš trener je također imao virus, a ja to nisam znao. Ima svu moju podršku”, rekao je Commisso.

Iacchini je drugi trener u Seriji A s koronavirusom, a imao ga i strateg Atalante Gian Piero Gasperini, koji je kazao da se zarazio još u ožujku, a saznao je tek nedavno, kada je prilikom testiranja ustanovljeno da ima antitijela.

Nogomet se u Italiji nakon tri mjeseca nastavlja 12. lipnja utakmicom polufinala Kupa između Juventusa i Milana, dok Seria A počinje osam dana