Juve doveo Jurićevog dragulja za čak 32 milijuna eura

Serie A 6. lip 202011:28 > 11:33
(Photo by Francesco Pecoraro/Getty Images)

Mladi albanski defanzivac Marash Kumbulla oduševio je javnost svojim igrama u dresu Verone i ostvario je veliki transfer u Juventus

Ovaj 20-godišnjak je u dosadašnjem dijelu Serie A odigrao 18 utakmica i postigao je jedan gol, te je oduševio sve svojim igrama. Kumbulla je skrenuo pažnju mnogih klubova iz cijele Europe, ali čini se da se zna gdje će nastaviti karijeru.

La Stampa je jutros objavila da je Kumbulla sve dogovorio s Juventusom, te da će na kraju ove sezone pojačati Staru damu. Verona će zaraditi čak 32 milijuna eura što je fantastičan posao za njih.

Albanac se u proteklom periodu povezivao s dosta klubova među kojima su Manchester United, Lazio, Napoli, Inter, Chelsea i Arsenal, ali je na kraju odabrao Juve.

Kumbulla će sa Starom damom potpisati ugovor na pet godina, te će se Juventusu pridružiti na kraju ove sezone.