Higuain blizu odlaska u argentinskog velikana?

Serie A 2. lip 202014:41 > 14:43
Emilio Andreoli/Getty Images

U Los Angeles Galaxyju su se, čini se, pomirili s time da će Gonzalo Higuain ostati za njih samo san.

Posljednjih tjedana mnogo se nagađa o Higuainovoj budućnosti. Argentinskom napadaču ugovor sa Juventusom ističe 2021. godine, međutim navodno nije isključno da napusti Bianconere već ovog ljeta.

Jedan od klubova koji bi ga rado vidio u svojim redovima je Los Angeles Galaxy, ali trener Guillermo Barros Schelotto svjestan je da to neće biti nimalo lagan posao, pogotovo jer je u igri i River Plate.

“Tko ne bi želio Higuaina? Ja bih, ali teško je očekivati transfer”, rekao je Schelotto za La Gazzetta dello Sport, pa dodao:

Može ostati još u Juventusu, ali ako bi se odlučio na odlazak, mislim da bi slušao srce i da bi se vratio u River Plate“, istaknuo je trener američkog kluba.

Da ozbiljno razmišlja o povratku u matični klub nedavno je potvrdio i sam Higuain.