Higuain se vratio, hoće li izbjeći karantenu?

Serie A 16. svi 202013:08 > 13:11
Emilio Andreoli/Getty Images

Argentinski napadač Gonzalo Higuain se nakon više od mjesec dana konačno vratio u Torino.

Higuain se ubrzo nakon što je sezona prekinuta vratio u Argentinu, te je nedavno od kluba dobio dozvolu da produži svoj boravak u Buenos Airesu. No, nakon što je stigla dozvola da klubovi u Italiji mogu trenirati bilo je jasno da se Argentinac mora vratiti.

Juventus je potvrdio da se Higuain jučer vratio u Torino, te da sada mora u izolaciju koja će trajati dva tjedna. Ipak, Tuttosport piše da se u Juventusu nadaju da bi Higuain mogao krenuti stopama Zlatana Ibrahimovića.

Naime, nakon povratka iz Švedske Ibra je svega nekoliko dana proveo u karanteni, te se jučer vratio na trening Milana nakon što se dva puta testirao i bio je negativan.

U Juventusu se nadaju da će i Higuain biti testiran za dva dana, te ponovo sredinom sljedećeg tjedna i ukoliko sve bude kako treba mogao bi sljedećeg vikenda trenirati zajedno s ekipom.