Sarri otpisao sjajnog veznjaka kako bi doveo miljenika

Serie A 9. svi 202013:46 > 13:51
Yifan Ding/Getty Images

Trener Juventusa Maurizio Sarri nikako da uspostavi željenu igru u Juventusu, a ovaj transfer trebao bi biti put ka tom cilju

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić na kraju ove sezone mogao bi napustiti Juventus i karijeru nastaviti u Barceloni, a Maurizio Sarri već zna tko će ga mijenjati.

Jasno je da Maurizio Sarri želi napraviti određene promjene u veznoj liniji, te mu je cilj dovesti igrače koji su nešto defanzivnije orijentirani. Prva želja Sarrija i dalje je Jorginho s kojim je surađivao u Napoliju i Chelseaju.

Jorginho je u londonski klub otišao upravo zbog Sarrija, a čini se da bi oni mogli surađivati i u Juventusu. Navodno, Stara dama je već počela pregovore oko ttalijanskog reprezentativca i Chelsea je zainteresiran za prodaju.

Kako piše Calciomercato londonski klub je spreman pustiti Jorginha za 40 milijuna eura što je približno cifri koju Juve želi platiti.

Mike Hewitt/Getty Images