Chiellini: Balotelli je loša osoba, zaslužio je šamar

Serie A 9. svi 202012:04 > 12:11
Alessandro Sabattini / Stringer

Stoper Juventusa, Giorgio Chiellini, sljedećeg tjedna će službeno pustiti u prodaju svoju autobiografiju koja je već izazvala razne komentare talijanske javnosti

Chiellini je potvrdio da će knjiga sljedećeg tjedna biti puštena u prodaju, a svu zaradu će proslijediti u humanitarne svrhe. Legendarni talijanski stoper dao je intervju za La Repubblicu i govorio je o nekim stvarima koje će se moći pročitati u njegovoj autobiografiji.

Najviše pažnje izazvala je činjenica da je itekako negativno pisao o svom bivšem suigraču iz reprezentacije Mariju Balotelliju.

“Dvojica igrača su me baš razočarala i sve sam to napisao u autobiografiji. Balotelli je negativna osoba i nema poštovanja prema ostalim suigračima. Sjećam se tijekom Kupa Konfederacija u Brazilu 2013. godine nije uopće bio zaintersiran za igru ili bilo što, tada je baš zaslužio šamar”, rekao je Chiellini i nastavio.

Claudio Villa/Getty Images

“Neki ljudi misle da je on bio među pet najboljih napadača na svijetu, ali ja ga ne bih svrstao ni među najboljih 20. Ipak, i pored njega je postojao još neko gori, a to je Filipe Melo. On je zaista najgori od najgorih. Ne podnosim ljude koji nemaju poštovanje prema drugima i uvijek traže neku svađu i tuču. Tada sam direktoru kluba rekao da je on trula jabuka i loš čovjek”.

Iskusni stoper Juventusa u knjizi piše i o Interu, te je još jednom potvrdio da zaista mrzi taj klub.

“Ne želim da me netko pogrešno shvati. Mrzim taj klub u sportskom aspektu baš kao što Jordan mrzi Detroit Pistonse”, zaključio je Chiellini.