Pjanić pristao otići u Barcu: U Torino stiže Rakitić?

Serie A 8. svi 202011:01 > 11:03
Paolo Bruno/Getty Images

BiH nogometni reprezentativac i član Juventusa Miralem Pjanić uskoro bi trebao odjenuti dres Barcelone.

O Pjanićevom mogućem prelasku u Barcelonu španjolski mediji već dugo pišu, a sada je isto potvrdila i talijanska Gazzetta Dello Sport. Ono što je nepoznato je visina odštete i uvjeti pod kojima bi bio sastavljen ugovor za ovog plemenitog veznjaka.

U paketu koji bi Barca poslala put Torina mogao bi biti i Ivan Rakitić, kojem se vrijeme na Nou Campu očito bliži kraju. Prema prvim informacijama, u planu je bila razmjena za Arthura Mela, no Katalonci se ne žele odreći Brazilca i Gazzetta piše da pokušavaju uključiti druge igrače, poput Rakitića i Artura Vidala.

Alex Caparros

Rakitić je više puta naglasio da ne želi otići iz Barcelone, a ako bude morao, njegov prvi, ako ne i jedini izbor je Sevilla, klub u kojem je igrao prije dolaska na Camp Nou, iz grada u kojem ima kuću i iz kojeg je njegova supruga Raquel.