Šest novih slučajeva zaraze među Violama

Serie A 7. svi 202019:35 > 19:42
Gabriele Maltinti, Getty Images Sport

Klub iz Firence objavio je danas kako je dosta njihovih članova pozitivno na COVID-19

Polako se sve priprema za povratak talijanske Serie A, no još uvijek koronavirus koči početak. Dokaz je to i u Fiorentini gdje je danas objavljeno kako je u njihovom klubu šestero ljudi zaraženo.

Trojica su nogometaši, a još troje ih je iz klupskog osoblja. Oni su, naranvo, odmah otišli u izolaciju, dok će se ostatak momčadi priključiti u petak kada je na rasporedu prvi trening.

Prošlog mjeseca je Fiorentina objavila da su nogometaši Patrick Cutrone, German Pezzella i Dušan Vlahović zaraženi. U klubu je još nekoliko ljudi bilo pozitivno na COVID-19.

Pojavljuju se novi slučajevi, ali i dalje se ne zna kad će se prvenstvo nastaviti. Broj pozitivnih u Italiji je oko 215 tisuća, a preminulo je više od 29 tisuća ljudi.