Bolje uzeti jedan naslov kao igrač, nego 10 kao rezerva

Serie A 27. tra 20208:34 > 8:35
David Rogers/Getty Images

Poznato je godinama da Juventus dominira u Italiji, no ima i onih koji nikad ne bi došli u torinski klub

Poznato je da je Juventus klub koji već godinama dominira u Italiji, i da mu nitko ne može ništa. Ove sezone se to malo uravnotežilo, bolje su počeli igrati Inter i Lazio koji sada cijelo vrijeme prate Staru damu.

Stara dama može dovesti koga kod želi, ali ima onih koji nikad ne bi došli u Torino. Jedan od takvih je i Radja Nainggolan koji trenutno nastupa za Cagliari.

‘Nikad u Juventus? I dalje razmišljam isto. Imam tamo dosta prijatelja kao što je Pjanić, ali ja sam takav da je bolje izgubiti jedan Scudetto kao glavni igrač, nego osvojiti 10 kao rezerva’ – rekao je Belgijanac.

Nainggolan je u Serie A od jačih klubova igrao za Romu i Inter, pružao je sjajne igre, međutim Juventus je uvijek bio taj koji je na kraju stizao do titule prvaka.