Što bio da nisam nogometaš? Vjerojatno djevac!

Serie A 22. tra 202021:32 > 21:35
Marco Luzzani / Stringer

Igrač Atalante Marten de Roon ima osebujan karakter

Marten de Roon dao je obećanje, a uvjet da ga ispuni je da klub osvoji Ligu prvaka.

De Roon i društvo izborili su četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u dva susreta osmine finala nadigrali Valenciju, a nakon njihovog uspjeha uslijedile su šokantne vijesti i obustavljanje svih nogometnih aktivnosti zbog pandemije koronavirusa.

“Što ćeš uraditi ako Atalanta osvoji Ligu prvaka?”, upitao je jedan od fanova De Roona na Instagramu, a on je obećao pizze.

“Stavit ću veliki stol na središnji trg u Bergamu za 1000 ljudi i svima poslužiti pizze koje ću osobno napraviti. Tada ću organizirati zabavu i sve pozvati”, rekao je De Roon.

Paolo Rattini/Getty Images

U sklopu zabavnog druženja s fanovima, nizozemski krilni bek je upitan i za najbolje i najgore stvari vezano za igranje u Middlesbroughu, bivšem klubu.

„Najbolji dio: navijači, postizanje pogotka protiv Manchester Citya. Najgori dio: vrijeme”.

Što bi bio da nije bio nogometaš?

Kao što Crouch jednom reče – vjerojatno djevac. Ozbiljno sam ipak htio biti računovođa”, poručio je De Roon za kraj.