Boban i Milan će razmirice morati riješiti na sudu

Serie A 21. tra 202015:45 > 15:47
Claudio Villa, Getty Images Sport

Podsjetimo, bivši kapetan Hrvatske dobio je otkaz zbog intervjua za Gazzettu dello Sport u kojem je otvoreno kritizirao izvršnog direktora Milana Ivana Gazidisa.

Boban je jako zamjerio Gazidisu što je bez konsultacija s njim i Maldinijem odlučio angažirati Nijemca Ralfa Rangnicka na mjesto prvog trenera i dati mu sve ovlasti što se tiče sportske politike.

U planovima Gazidisa Rangnick je trebao imati potpunu kontrolu u klubu sa San Sira, a to znači da bi izravno sudjelovao u kupovini, prodaji, skautiranju i treniranju nogometaša. Tuttosport očekuje da se razmirice oko plaće i uvjeta otkaza neće riješiti sve dok se ne ode na sud kako bi neovisno tijelo donijelo odluku o tome je li Milan sve napravio prema pravilima.