Rugani i Matuidi pobijedili koronu

Serie A 15. tra 202015:46 > 15:49
Marco Luzzani, Getty Images

Nogometaši Juventusa polako se oslobađaju pošasti koronavirusa na koju su bili pozitivni

Daniele Rugani bio je prvi igrač u Italiji koji je bio pozitivan na koronavirus, a ubrzo je Juventus potvrdio da su u njihovoj momčadi još zaraženi Blaise Matuidi i Paulo Dybala.

Vijest da je Rugani zaražen napravila je pravi kaos u redovima Juventusa i Intera koji su samo dva dana ranije igrali utakmicu u Torinu. No, na svu sreću mnogi su izbjegli kontakt s defanzivcem Juventusa, a jedini koji su se zarazili su Matuidi i Dybala.

Juventus je odmah svim članovima odredio karantenu od dva tjedna, te na sreću nije bilo više zaraženih. Rugani, Matuidi i Dybala su prebačeni u kućnu izolaciju, te iz dana u dan su se osjećali sve bolje.

Stara dama je danas potvrdila da su se Rugani i Matuidi u potpunosti oporavili od koronavirsa, te da su na prethodna dva testiranja bili negativni. Zbog toga su dobili dozvolu da mogu napustiti totalni režim kućne izolacije.

‘Daniel Rugani i Blaise Matuidi su testirani dva puta prethodnih nekoliko dana na koronavirus i testovi su negativni. Oni su se oporavili i više ne moraju biti u strogom režimu kućne izolacije’, priopćio je talijanski klub.

Odlične vijesti su da se i Dybala u potpunosti oporavio, ali u Juventusu još uvijek čekaju rezultate testiranja kako bi potvrdili da više nije pozitivan na koronavirus.