Inter otkupio igrača kojeg je htjela Barcelona

Serie A 14. tra 202014:39 > 14:41
Emilio Andreoli, Getty Images Sport

Milanski Inter odlučio je aktivirati klauzulu otkupa ugovora člana Sassuola Stefana Sensija, koji je trenutno kod njih na posudbi, pa će tako od ljeta postati stalni član Nerrazzura.

Milanski klub platit će Sassuolu 20 milijuna eura. Ranije mu je platio pet milijuna eura za jednogodišnju posudbu. Sensi, 24-godišnji veznjak, ove sezone je imao problema s ozljedama i nije imao previše prilika za dokazivanje, ali Inter po svemu sudeći vjeruje u njega.

Priliku za dovođenje Sensija čekala je Barcelona, koja se nadala da Inter neće pristati na otkup ugovora. Prije Intera talijanski reprezentativac igrao je za Cesenu i San Marino.