Rino se odrekao plaće za jedan mjesec

Serie A 11. tra 202015:37 > 15:40
Paolo Bruno, Getty Images Sport

Italiju je pogodila kriza koronavirusa, a u takvim situacijama se režu i plaće u nogometnim klubovima

Cijeli svijet je pogodila kriza koronavirusa, u Europi je daleko najteže u Španjolskoj i Italiji gdje ima najviše zaraženih osoba.

Usred takve situacije, nogometni klubovi su primorani rezati plaće svima, a trener Napolija Gennaro Gattuso je odlučio sam sebi smanjiti plaću za jedan mjesec.

Njega je slijedio i sportski direktor kluba Cristiano Giuntoli kako bi pomogli klubu da na neki način uštedi, a isti potez se očekuje i od igraća u sljedećim danima.

Gattuso je potpisao ugovor za klub sa San Paola do kraja sezone težak milijun i pol eura, ali u koliko vodstvo kluba bude zadovoljno njegovim radom očekuje se da bi se ta plaća mogla udvostručiti.

No, na stranu sve to, legendarni bivši as Milana je još jednom pokazao koliko je velik čovjek.