Unai Emery preuzima talijanskog gorostasa

Serie A 9. tra 202018:14 > 18:18
Dean Mouhtaropoulos, Getty Images

Nakon malo odmora od Arsenala, Unai Emery spreman je za novu akciju

Španjolski stručnjak Unai Emery je već nekoliko mjeseci bez posla nakon što je dobio otkaz u Arsenalu.

Topnici su krajem prošle godine odlučili uručiti otkaz Emeryju nakon serije loših rezultata, a on je odlučio malo se odmoriti od svega i uzeti pauzu do kraja ove sezone.

Nekoliko španjolski klubova pokazalo je interes za Emeryja, ali je on priznao da mu je želja da se kao trener okuša i u talijanskoj Seriji A.

Navodno, Milan je zainteresiran za Emeryja nakon što su propali dogovori s Ralfom Rangnickom koji ima želju samo preuzeti mjesto sportskog direktora.

U klubu očito nisu zadovoljni onim što radi Stefano Pioli, a Emery je očito prvi izbor kada se sezona završi. Hoće li se oni uspjeti dogovoriti ostaje nam vidjeti.

David Rogers/Getty Images