Inter se rješava jedne od najplaćenijih zvijezda

Serie A 8. tra 202012:12 > 12:16
(Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Iako je izgledalo da će biti veliko pojačanje, to se nije pokazalo baš tako, a plaća bu me dosta velika

Diego Godin najvjerovatnije će se razići s Interom na kraju sezone.

Urugvajac je došao na “Meazzu” kao slobodan igrač, vjerovalo se da će biti veliko pojačanje za Inter, ali očekivanja za vrijeme dosad provedeno u klubu nije opravdao.

Mediji u Italiji pišu kako su čelnici Intera prelomili da prodaju Godina na kraju sezone, a time bi ujedno mogli uštedjeti oko 20 milijuna eura te za mnogo manji novac dovesti zamjenu u vidu Marasha Kumbulle iz Hellas Verone.

“Godin je trenutno među najplaćenijim igračima Intera. Njegova primanja postaju problem za upravu kluba, koja je spremna rastati se s njim nakon slabe sezone”, pišu na Apeninima.

Vjeruje se da Interu neće biti problem naći kupca za Godina, posebno jer je nekoliko klubova pokazalo zanimanje za njegove usluge, među kojima su Valencia, Manchester United i Tottenham.

Godin je, podsjetimo, u Inter došao iz Atletico Madrida.

Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images