Lijepa vijest stiže iz Torina, Pjaca produžio ugovor!

Serie A 2. tra 202013:21 > 13:27
Denis Doyle/Getty Images

Talijanski velikan Juventus je objavio kako su potpisali novi ugovor s hrvatskim nogometašem.

Ovih dana Juventus se spominje na sve strane, posebno jer su napravili veliku gestu kada su u klubu srezali plaće kako osoblje kluba iz Torina ne bi dobilo otkaze.

No, danas je Stara dama objavila kako je produžila ugovor s hrvatskim nogometašem koji je trenutno na posudbi u belgijskom Anderlechtu, Markom Pjacom, i to do ljeta 2023.

Pjaca je bio pod ozljedom križnih ligamenata, a smatra da će mu posudba u Belgiji dobro doći kako bi se možda na neki način i nametnuo u Juventusu.

Nedavno su o Pjaci govorili i čelni ljudi iz Anderlechta, navodeći kakvi su im planovi za budućnost, ali veseli vidjeti da vodstvo talijanskog kluba još nije odustalo od hrvatskog nogometaša.