Cassano: Potez Juvea znači da je prvenstvo završeno

Serie A 30. ožu 202013:41 > 13:48
Gabriele Maltinti/Getty Images

Bivši napadač Rome i Sampdorije komentirao je nedavni potez torinskog kluba, odnosno donaciju nogometaša kako bi spasili osoblje od otkaza

Trenutna situacija u Italiji nikako nije bajna. Koronavirus nikako da se smiri, a nogometni klubovi već razmišljaju o nadolazećim sezonama.

Jedan od onih koji je komentirao situaciju u talijanskom nogometu je i bivši nogometaš Antonio Cassano.

‘Ako Juventus mora smanjiti plaće onda je to zbog činjenice da je gotovo sigurno prvenstvo završeno i da neće biti nastavka. Mogli su to napraviti od plaće do plaće u mjesecima gdje nema utakmica, ali smanjiti skroz je pokazatelj da se nešto tu već zna’ – rekao je bivši igrač Rome i Sampdorije pa nastavio:

Klubovi u Serie A i ne moraju dirati plaće igračima, ali i ako to naprave oni to neće osjetiti. Ali, problem su klubovi u Serie B i C. Ti igrači imaju dvije ili tri tisuće eura plaću i kako im onda uzeti novac. Svi imaju neki kredit ili slično, na njih se mora posebno misliti’ – zaključio je Cassano.