Juventus skupo stajao Ronalda, ostaje bez 10 milijuna?

Serie A 29. ožu 202011:38 > 11:45
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Nogometni klub Juventus postigao je dogovor s igračima oko smanjenja plaća, a to će najviše osjetiti Cristiano Ronaldo.

Čelnici “Stare dame” su dogovorili s igračima da će četiri mjeseca ostati uskraćeni za plaću.

Nogometaši su prihvatili takvu odluku kako bi pomogli klubu da preživi težak period nastao zbog pandemije koronavirusa.

Jedan od najteže pogođenih ovom odlukom Juventusa svakako je i najplaćeniji igrač Cristiano Ronaldo, koji će se navodno odreći 10 milijuna eura.

Povezano

Upravo je Ronaldo, uz Gigija Buffona i Bonuccija, bio jedan od ključnih igrača s kojima je rukovodstvo kluba pregovaralo o smanjenju plaća.

Ipak, treba uzeti u obzir da Portugalac godišnje zarađuje preko 30 milijuna eura, pa će ipak lakše podnijeti novčani gubitak od nekih kolega koje zarade i do šest puta manje za sezonu.