Veznjak Bayerna pred Meazzom

Serie A 21. ožu 202010:35 > 10:40
Adam Pretty/Bongarts/Getty Images

Igrač za kojeg je trener milanskog kluba već odavno zagrizao, sad napokon može u njihove redove

Bayern nije zadovoljan onime što je Corentin Tolisso do sada pokazao na Allianz Areni. Premalo je to bilo za 40+ milijuna eura koliko je svojevremeno plaćen Lyonu.

Zbog toga u Bayernu navodno ozbiljno razmišljaju o prodaji 25-godišnjeg veznjaka, a zainteresiranih već ima.

Klub koji bi želio vidjeti Tolissoa u svojim redovima je Inter. Gazzetta dello Sport vjeruje da je Tolisso i dalje želja Antoanija Contea koji je odavno štovatelj lika i djela francuskog veznjaka.

Emilio Andreoli/Getty Images

Vjeruje se da će Bayern za Tolissoov transfer na ljeto tražiti oko 35 milijuna eura, što nije cifra koju Inter sebi ne može priuštiti. Ipak, Nerazzurri se već povezuju s nekoliko igrača, s veznjacima, defanzivcima i napadačima, pa treba vidjeti što će na kraju biti prioriteti za talijanski klub.

Tolisso je u Bayern stigao na ljeto 2017. godine, a od tada je u dresu bavarskog velikana odigrao 68 utakmica, postigao 14 golova i upisao 12 asistencija.