Nije odigrao minute za klub, a odlazi za 30 milijuna

Serie A 19. ožu 202022:28 > 22:34
Bagu Blanco/Getty Image

Tako to radi Juventus...

Ricardo Orsolini je postao član Juventusa još 2017. godine, od tada nije odigrao niti jedan susret za Bianconere jer je bio na posudbama.

Ovaj 23-godišnjak je plaćen Ascoliju šest milijuna, u međuvremenu je igrao za Atalantu i Bolognu koja ga je prošlog ljeta otkupila od Juventusa za 15 milijuna eura.

Tom prilikom postignut je i dogovor da torinska momčad ima pravo prvootkupa za iznos od 26 milijuna eura. Orsolini je zaista odličan ove sezone, zato će i Juventus aktivirati klauzulu, ali ne da bi ga zadržao, već da bi dobro zaradio.

Talijani pišu kako je Stara dama krilnog nogometaša odmah prodala Romi jer će Cengiz Under napustiti rimski Olimpico.

Juventus će za Orsolinija koji je ove sezone zabio osam golova i ostvario pet asistencija tražiti minimalno 30 milijuna eura što mu garantuje višemilijunsku zaradu.