CR odbija produljiti s Juvetnusom, a zna se i novi klub

Serie A 18. ožu 202014:32 > 14:38
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Jedan od najboljih igrača svih vremena Cristiano Ronaldo ne želi produžiti ugovor s Juventusom, a zna se i gdje će nastaviti karijeru

Ekipa Juventusa ponudila je Cristianu Ronaldu produžetak suradnje do 2024. godine.

Stara dama iz Torina napravila je fanastičan potez angažmanom jednog od najboljih nogometaša svih vremena i nije nikakvo čudo što ga žele zadržati usprkos činjenici da mu je 35 godina.

Ipak, iako je ponuda Juventusa na stolu, Ronaldo će je navodno odbiti jer planira karijeru da nastavi u američkoj MLS ligi.

CR planira da po isteku aktualnog ugovora s torinskim klubom u ljeto sljedeće godine ode u SAD, gdje bi mogao zaigrati za Inter iz Miamija.
Navodno, Cristiano i vlasnik kluba David Beckham već imaju dogovorenu suradnju od ljeta 2022. godine i svakako bi CR bio ogromno pojačanje za ovaj klub.

Sigurno da bi Cristiano bio ogromna zvijezda u MLS-u i s marketinške strane odlazak ‘preko bare’ bi mu mogao donijeti izuzetan profit.

Getty Images/Yifan Ding