Predsjednik Milana: Interesi kluba su ispred pojedinaca

Serie A 8. ožu 202015:09 > 15:13
Claudio Villa, Getty Images Sport

Boban je u subotu dobio otkaz jer je javno kritizirao Gazidisa zato što je njemu i Paolu Maldiniju iza leđa pregovarao s Ralfom Rangnickom da preuzme momčad u idućoj sezoni, no predsjednik Milana smatra da je to ispravna odluka

Predsjednik Milana oglasio se povodom slučaja otkaza Zvonimiru Bobanu i Paolu Maldiniju.  Podsjetimo, Boban i Maldini dobili su otkaz nakon što je bivši Vatreni javno kritizirao rad sportskog direktoraIvana Gazidisa.

“Interesi Milana moraju biti iznad interesa pojedinaca”, rekao je Paolo Scaroniza agenciju ANSA, a prenosi Football Italia.

“Stojim uz našeg izvršnog direktora Ivana Gazidisa i svi smo odlučni da pokrenemo klub u pravom smjeru, u smjeru rasta i kompetitivnosti”, dodao je predsjednik.