Način na koji je Boban dobio otkaz u Milanu je sramotan

Serie A 7. ožu 202011:39 > 11:40
Claudio Villa, Getty Images Sport

Legendarni Vatreni bio je na funkciji sportskog direktora Rossonera, ali nakon javnih kritika klub se odlučio zahvaliti mu na suradnji na krajnje neprofesionalan način

Zvonimir Boban ostao je bez posla nakon što je javno kritizirao poteze čelnih ljudi Milana, a sada je otkriveno i na koji način su mu klupski čelnici uručili otkaz.

Podsjetimo, Boban je u intervjuu za La Gazzettu dello Sport kritizirao poteze izvršnog direktora Ivana Gazidisa kojeg je optužio da radi iza njegovih leđa, te da traži zamjenu za njega.

Legendarni Vatreni bio je na funkciji sportskog direktora Rossonera, ali nakon javnih kritika klub se odlučio zahvaliti mu na suradnji. No, navijači Milana iznenađeni su načinom na koji je Boban dobio otkaz.

Gazzetta dello Sport jutros piše da su čelnici Milana bili toliko bezobrazni da su Bobanu uručili otkaz tako što su mu poslali pismo. Oni očito nisu pristali na sastanak oči u oči, te su putem pisma Bobanu priopćili da više nije sportski direktor Milana.

Sve podjele u Milanu su se događale nakon što je klub odlučio ovesti Ralfa Rangnicka koji će od iduće sezone voditi klub. Protiv toga su izričito bili Boban i Paolo Maldini, koji je također dobio otkaz.