Rog ostao bez trenera nakon niza loših rezultata

Serie A 3. ožu 202010:08 > 10:10
Joosep Martinson/Getty Images

Nogometaši Cagliarija poraženi su na svom terenu za vikend od Rome sa (3:4) u susretu 26. kola talijanske Serije A.

Roma je u fantastičnoj utakmici uspjela doći do pobjede i važna tri boda u borbi za mjesto koje na kraju sezone vodi u Ligu prvaka.

Naš Nikola Kalinić je sa dva pogotka bio najbolji igrač utakmice i očito presudio treneru našeg reprezentativca Marka Roga. Cagliari je u prvom dijelu bio najugodnije iznenađenje, ali su već neko vrijeme u velikom padu forme.

Klub sa Sardinije sada je na 11. mjestu sa 32 boda i već neko vrijeme ne zna za pobjedu. Čelnici kluba odlučili su nešto promijeniti, a naravno prvi koji je platio ceh je trener Rolando Maran.

Nakon serije od 12 utakmica bez pobjede odlučeno je da se Maranu zahvale na suradnji, te on više nije trener Cagliarija. Njegovo mjesto preuzet će privremeno rezervni trener Max Canzi.

Predsjednik kluba Tommaso Giulini održao je sastanak s Maranom i poručio mu je da je najbolje da prekinu suradnju što je klub sinoć službeno i potvrdio.