Kalinić na Sardiniji zabio dva gola!

Serie A 1. ožu 202019:13 > 19:17
Martin Rauscher - SEPA.Media/Getty Images

Roma je slavila kod Cagliarija 4:3, a u prvom planu je bio i hrvatski nogometaš Nikola Kalinić

Cagliari i Roma od 18 sati su igrali utakmicu 26. kola talijanske Serie A, a Rimljani su pobijedili te su se ponovno malo primaknuli Atalanti na četvrtom mjestu.

Nakon sat vremena igre trenutni rezultat je 2:1 za rimsku Vučicu. Domaćine je u vodstvo doveo Joao Pedro u 28. minuti, a onda kreće šou Nikole Kalinića.

Valja napomenuti kako je hrvatski nogometaš uspio zabiti nakon više od godinu dana, točnije 409 dana!

Samo minutu kasnije Kalinić je izjednačio, a onda je u 41. doveo svoju momčad u vodstvo. Na 3:1 u drugom poluvremenu je povisio Justin Kluivert.

Na 2:3 je smanjio Pereiro, ali je sve dvojbe razriješio Mihtarijan u 81. minuti. Na kraju susreta je smanjio još ponovno Pedro na 3:4, ali to je bilo to.