Maldini otkrio što će Milan napraviti s Rebićem

Serie A 23. velj 202010:23 > 10:24
Emilio Andreoli / Stringer

Trebao je jedan pozitivni šok za momčad Milana. I on se dogodio dolaskom Zlatana Ibrahimovića. Najviše je profitirao hrvatski napadač Ante Rebić, koji ne može prestati tresti suparničke mreže.

– Rebić je na dvogodišnjoj posudbi s nama, tako da će sigurno biti ovdje i iduće sezone, a tek onda ćemo vidjeti što će se dogoditi”, rekao je Paolo Maldini.

Šta će biti sa Zlatanom Ibrahimovićem?

“U Ibrinom ugovoru od šest mjeseci ubačena je klauzula prema kojoj se on automatski produžuje ako Milan osigura nastup u Ligi prvaka, a ako ne uspije, onda ćemo naravno sjesti i razgovarati s njim. Ibra je uvijek za razgovore, da nije ne bi ni došao ovdje”.

Klub je naprosto oživio povratkom Ibre, koji je razdrmao tim, a Rebić golovima, kao i naš Asmir Begović nekim sinoćnjim odbranama, pokazao da uprava kluba zna šta radi.