Di Marzio potvrdio: Barca pregovara s Martinezom

Serie A 15. velj 20209:44 > 9:48
Bruna Prado/Getty Images

Argentinski napadač Lautaro Martinez igra u odličnoj formi ove sezone u dresu Intera.

Bruna Prado, Getty Images Sport

Lautaro je za Inter u dosadašnjem dijelu sezone odigrao 28 utakmica i postigao je 16 golova u svim natjecanjima. Argentinac s Interom ima ugovor do ljeta 2023. godine, ali sve se više priča o tome da će na ljeto napustiti Meazzu.

Ovaj 22-godišnji napadač nalazi se na meti nekoliko klubova, no Barcelona je pokazala najviše interesa. Katalonci traže zamjenu za Luisa Suareza koji je na zalasku karijere, a vjeruju da bi Lautarov dolazak bio pun pogodak.

Ugledni talijanski novinar Gianluca Di Marzio objavio je jutros da je dobio provjerene informacije s Meazze da Inter pregovara s Barcelonom oko eventualne prodaje Lautara, a čelnici katalonskog kluba stupili su u kontakt i sa igračem.