14.02.2020 | 08.38 > 08:40

Pioli bijesan: 'To nije penal, a ranije je bio faul'

Unatoč primljenom pogotku na domaćem terenu, Pioli se još uvijek nada prolasku u finale, no ljuti ga po njemu nepravedno dosuđen jedanaesterac za Juventus

U prvom susretu polufinala talijanskog nogometnog Kupa Milan i Juventus su na San Siru odigrali 1-1, a pogodak za domaći sastav zabio je Ante Rebić. Hrvatski reprezentativac je postigao pogodak u 61. minuti, a izjednačio je Cristiano Ronaldo iz vrlo sumnjivo dosuđenog jedanaesterca u 91. minuti.

Stefano Pioli

Gabriele Maltinti/Getty Images

"Ljut sam. Ranije je bio faul nad Ibrahimovićem. Sjećam se i utakmice Cagliari - Brescia na početku sezone kada je bila ista situacija i suci su rekli da nije penal jer igrač nije mogao vidjeti loptu. Ovdje je situcija ista. Igrač nije mogao vidjeti loptu, a morao je koristiti ruke prilikom skoka", smatra trener Milana.

Unatoč primljenom pogotku na domaćem terenu, Pioli se još uvijek nada prolasku u finale.

"Rekao sam igračima da ponosni mogu napustiti teren. Ponosan sam na njihov učinak, a željeli smo doći do pobjede. Ovo je samo prvi dio i pokušat ćemo biti još bolji u revanšu", dodao je Pioli.