ANKETA: Je li sudac Juventusu opravdano dosudio penal?

Serie A 14. velj 20208:26 > 8:33
sport klub

Nakon jednog centaršuta Ronaldo je iskušao udarac 'škaricama', a lopta je pogodila u ruku Calabriu. Iako je bio okrenut leđima od lopte i nije bilo nikakve namjere igranja rukom, sudac Valeri pokazao je na bijelu točku.

U prvom susretu polufinala talijanskog nogometnog Kupa Milan i Juventus su na San Siru odigrali 1-1, a pogodak za domaći sastav zabio je Ante Rebić. Hrvatski reprezentativac je postigao pogodak u 61. minuti, a izjednačio je Cristiano Ronaldo iz vrlo sumnjivo dosuđenog jedanaesterca u 91. minuti.

Nakon jednog centaršuta Ronaldo je iskušao udarac ‘škaricama’, a lopta je pogodila u ruku Calabriu. Iako je bio okrenut leđima od lopte i nije bilo nikakve namjere igranja rukom, sudac Valeri pokazao je na bijelu točku.