Inter dovodi bivšeg golmana Arsenala?

Serie A 11. velj 202021:50 > 21:56
Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Liječnički pregledi su završeni, Nerazzurri su sada prešli na procjenu stanja i forme, a nakon toga bi mogao biti potpisan ugovor sa novim igračem.

Riječ je o Emilianu Vivianu, golmanu koji je bez kluba od rujna 2019. godine kada je službeno napustio lisabonski Sporting. Iako je prijelazni rok u Italiji završen, Viviano kao slobodan igrač može pojačati Inter.

Naime, u Interu su izabrali Viviana kao moguću dodatnu alternativu za Samira Handanovića. Podsjetimo, Inter je naišao na velike probleme zbog ozljede Samira Handanovića i Nerazzurri su shvatili da im je potrebna “dubina” na golmanskoj poziciji.

Pored Handanovića (35), u prvoj momčadi Intera su trenutno još Daniele Padelli (34) i Tommaso Berni (36).

Viviano je danas snimljen ispred CONI (talijanski olimpijski odbor) centra u Milanu gdje je prošao liječničke preglede, ali još nema potvrde hoće li potpisati ugovor sa Interom.

Inače, Viviano je oblačio dres Intera već u nekoliko navrata, u periodu od 2009. do 2012. godine, a u dosadašnjoj karijeri je bio član još ekipa Brescije, Cesene, Bologne, Palerma, Fiorentine, Arsenala, Sampdorije, SPAL-a i Sportinga.