Giroud u iznenađujućem transferu prelazi u Serie A

Serie A 30. sij 202016:03 > 16:08
Henry Browne/Getty Images

Francuski napadač Olivier Giroud na sve načine pokušava napustiti Chelsea ovog siječnja.

Prijelazni rok u Engleskoj traje još danas i sutra, a Giroud je još prije nekoliko tjedana izjavio da želi promijeniti klub. Francuski napadač se ove sezone nije naigrao u Chelseaju, te traži klub u kojem će imati veću minutažu.

Prethodnih dana se najviše nagađalo o tome da bi Giroud mogao u Inter ili Tottenham, no sada se pojavila nova informacija. Ugledni italijanski novinar Gianluca Di Marzio objavio je da Giroud trenutno pregovara s čelnicima Lazija.

Navodno, Chelsea ga ne želi prodati Tottenhamu i poručili su mu da može ići u Lazio. Giroud je brzo dogovorio uvjete ugovora s klubom iz Rima i sutra bi se trebao pojaviti na liječničkim pregledima.

Međutim, Chelsea još uvijek koči njegov odlazak i čekaju da dovedu Driesa Mertensa koji će biti zamjena za Girouda. No, sutra bi sve to trebalo biti službeno.