28.01.2020 | 22.27 > 22:36

Sudac na San Siru nije dao minutu šutnje za Bryanta

AC Milan

Jedan od najvećih košarkaša Kobe Bryant koji je poginuo u nesreći zajedno sa svojom kćeri Giannom i još sedmero ljudi bio je veliki navijač Milana koji mu je odao počast, ali na početku utakmice nije bilo minute šutnje

I dalje se ne stišavaju vijesti oko Kobea Bryanta čiji navijači na razne načine odaju počast preminulom košarkašu. Tako je i nogometni klub Milan, čiji je veliki fan bio sam košarkaš, htio odati počast minutom šutnje prije početka utakmice talijanskog kupa protiv Torina.

Ipak, nogometaši obje momčadi okupili su se oko centra igrališta te su htjeli održati minutu šutnje. No, talijanski sudac Fabrizio Pasqua to nije dozvolio, a čelnici talijanske lige su već ranije rekli kako minute šutnje neće biti jer je to protiv pravila.

Navijači su počeli negodovati te su se s tribina San Sira mogli čuti zvižduci. Ipak, u 24. minuti (Kobe je nosio taj broj na dresu Lakersa) navijači su zapljeskali jednom od najvećih košarkaša koji je zajedno sa kćerkom Giannom i još sedmero ljudi poginuo u nezapamćenoj tragediji.