Zaboravljeni Portugalac oživljava karijeru u Italiji?

Serie A 28. sij 202018:35 > 18:40
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Prije par godina bio je jedan od najboljih lijevih bekova na svijetu, a sada bi se Fabio Coentrao mogao vratitit na staze stare slave

Jedan od najboljih lijevih bekova na svijetu prije par godina, Portugalac Fabio Coentrao blizu je potpisa za Bolognu, nakon što je imao neslavne epizode u matičnoj državi, u lisabonskom Sportingu te Rio Aveu.

Momčad Siniše Mihajlovića je u potrazi za igračem na toj poziciji, a izgleda kako Portugalac očito ima sve za tu poziciju.

Coentrao je već potvrdio svoj dolazak u Serie A, međutim preostalo je da Bologna da konačan sud o ovom 31-godišnjaku s obzirom da je već šest mjeseci bez kluba, a navodno je u igri i Fiorentina.

2011. Real Madrid je Benfici platio tada 30 milijuna eura za ovog igrača, a nakon četiri godine u španjolskoj prijestolnici, Kraljevi su ga slali na posudbe, između dva spomenutra portugalska kluba, okušao se i u slavnom Monacu.