Rebić ponovno zabio za pobjedu Milana!

Serie A 24. sij 202022:17 > 22:37
Marco Luzzani, Getty Images

U 21. kolu Serie A Milan je na gostovanju kod Brescie uspio doći do tri boda uz pomoć hrvatskog napadača Ante Rebića. Pobijedili su s minimalnih 1-0 te odnijeli kući jako važna tri boda.

Na iznenađenje svih navijača Milana, Ante se opet nije našao među prvih 11 Stefana Piolija. Nakon prošlotjednog gola za pobjedu bilo je logično za očekivati Rebića u prvoj postavi, ali je opet ušao s klupe i svojim golom riješio utakmicu.

Milan nije imao rješenja za čvrstu obranu domaćina, ali sve je promijenio Ante Rebić svojim ulaskom u 58. minuti. Samo 13 minuta nakon sretno i spretno snašao se u situaciji ispred gola i postigao svoj treći gol u zadnje dvije utakmice i ponovo postao heroj Milana.

Nakon ovakvih predstava Pioli će morati dobro razmisliti o ostavljanju Rebića na klupi kada bude slagao sastav za iduću utakmicu.