Conte doveo igrača kojeg je trenirao u Chelseaju

Serie A 23. sij 202017:05 > 17:11
Warren Little/Getty Images

Inter u utrci za naslov prvaka Italije i krađu trona Juventusu, mora dati i više od svega, a zato se kadar igrača neprestano pojačava

Victor Moses će najkraće sljedećih šest mjeseci svoju karijeru nastaviti u Italiji.
Ono o čemu se govorilo posljednjih dana danas je i službeno potvrđeno. Moses je postao novi član Intera.

Milanski klub je potvrdio kako je nigerijskih krilni nogometaš stigao na šestomjesečnu posudbu s opcijom otkupa na kraju sezone.

Ovaj 29-godišnjak je inače član Chelseaja, a prvi dio sezone proveo je u na posudbi u Fenerbahceu gdje je odigrao svega šest utakmica uz jedan postignut gol.

Moses je bio izričita želja Antonija Contea koji je ovog igrača trenirao dok je bio trener londonskih Plavaca. Postao je osmi Nigerijac u dresu Nerazzurra.