Rebić zaludio San Siro, zabio dva pogotka!

Serie A 19. sij 202014:34 > 14:45
AC Milan twitter

Milan je slavio protiv Udinesea 3:2, a junak utakmice bio je hrvatski napadač Ante Rebić

Ante Rebić dosta se tražio u Milanu, čak su počele priče da možda neće dobiti poziv izbornika Zlatka Dalića za nadolazeći Euro.

Ali nakon današnjeg susreta Milana protiv Udinesea, stvari mogu krenuti samo na bolje, jer je Imoćanin zabio dva pogotka u velikoj pobjedi 3:2 i time pokazao da se na njega itekako može računati

Nije dobro krenulo na San Siru jer već nakon prvih šest minuta su gosti poveli preko Strygera Larsena. Na poluvremenu trener Milana Stefano Pioli ubacuje Rebića umjesto Bonaventure.

Već nakon prve tri minute u drugom dijelu Rebić se upisuje u strijelce izjednačivši na 1:1. Rossonere u vodstvo dovodio Theo Hernandez sjajnim udarcem sa 20 metara. U samoj završnici Lasagna opet vraća stvari na početak i rezultat je 2:2.

I kad se već činilo da će podijeliti bodove, ukazao se Rebić koji je sjajno prošao Udineseovu obranu i nekako je ugurao u gol za veličanstvenu pobjedu.

Izgleda kako je Rebiću trebalo vremena da se prilagodi, ali nakon ovog susreta definitivno će biti sve bolje i bolje.