Stara dama na Ronaldov pogon do slavlja na Olimpicu

Serie A 12. sij 202022:51 > 22:55
Gety Images

Roma i Juventus zatvorili su 19. kolo Serie A, a dvoboj je završio slavljem momčadi iz Torina

U derbiju 19. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Rimu pobijedio Romu sa 2-1 preuzevši vodstvo na ljestvici.

Torinska “Stara dama” je već nakon deset minuta vodila 2-0, a domaćin je u nastavku uspio tek ublažiti poraz.

Gosti su poveli u trećoj minuti golom Meriha Demirala, a sedam minuta kasnije Cristiano Ronaldo je realizirao kazneni udarac za 2-0. U 68. minuti je smanjio Diego Perotti iz novog jedanaesterca.

Jučer je Inter odigrao neriješeno protiv Atalante 1:1, a mogao je i izgubiti obzirom da je Muriel u samoj završnici propustio realizirati kazneni udarac.

Na ljestvici vodi Juventus sa 48 bodova, Inter je drugi s dva boda manje, a na trećem mjestu je Lazio sa 45 bodova.