11.01.2020 | 22.58 > 23:01

Immobile presudio Napoliju, remi Intera i Atalante

Inter Milan

Marcelo Brozović je odigrao cijelu utakmicu za Inter, dok je Mario Pašalić igrao do 70. minute za Atalantu.

U derbiju 19. kola Serie A nogometaši Intera i Atalante su na San Siru igrali 1-1.

Inter je poveo već u 4. minuti golom Lautara Martineza na dodavanje Lukakua, a Atalanta je zasluženo izjednačila u 75. minuti preko Robina Goosensa. U 86. minuti dosuđen je penal za Atalantu, ali udarac Muriela s "bijele točke" čudesno brani Handanović.

Inter je ostao vodeći s 46 bodova, bodom više i utakmicom više od Juventusa, dok je Atalanta četvrta s 35 bodova.

U ranije odigranom susretu Lazio je svladao Napoli s 1-0 golom Imobillea u 82. minuti i velike pogreške vratara gostiju Ospine. Rimskoj momčadi je to deseta prvenstvena pobjeda u nizu i sada su treći s 42 boda.